Vinaora Nivo Slider

Wyprawka Szkolna 2012

Rodzice, których dzieci od września rozpoczynają naukę, mogą skorzystać z dofinansowania na zakup podręczników szkolnych. W ramach rządowego programu „Wyprawka szkolna” można otrzymać nawet 350 zł.

Czytaj więcej: Wyprawka Szkolna 2012

Dyżur Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.


WAŻNA INFORMACJA

Dnia 11 maja 2012 r. w godz. 10.00-14.00 odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Michałowie dyżur Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Czytaj więcej: Dyżur Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Uwaga szczepionki przeciwko wściekliźnie w lasach!


Celem skutecznego zwalczania wścieklizny u lisów, na terenie województwa podlaskiego zostaną wyłożone przynęty ze szczepionką przeciwko wściekliźnie u lisów wolno żyjących.

W planowanym terminie od 10 maja do 18 maja 2012r. zrzucane będą z samolotów przynęty, mające kształt kostek, koloru brunatnego, o wymiarach 4 x 4 x 1 cm i zawierające wewnątrz zatopiony plastikowy pojemnik z płynną szczepionką.

Czytaj więcej: Uwaga szczepionki przeciwko wściekliźnie w lasach!

Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii w Białymstoku

Burmistrz Michałowa informuje, iż na podstawie pisma nr PIW – Z-522org-50/2012 z dnia 23.04.2012r. Powiatowego Lekarza Weterynarii w Białymstoku oraz art. 42 ust. 1a ustawy z dnia 11.03.2004r. o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt (Dz. U. nr 69 poz. 625), każdy posiadacz zwierząt gospodarskich natychmiast informuje Powiatowego Lekarza Weterynarii o każdym przypadku padnięcia bydła, owiec lub kóz.

Czytaj więcej: Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii w Białymstoku

Porady dla rolników

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Białymstoku zaprasza na spotkania z doradcą rolniczym i rolnośrodowiskowym Dariuszem Gaszewskim.

Czytaj więcej: Porady dla rolników

Startuje Projekt Chcę Mogę Potrafię

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Michałowie informuje, iż w bieżącym roku ponownie przystępujemy  do realizacji projektu systemowego „CHCĘ – MOGĘ - POTRAFIĘ” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki . 

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE http://mgops.michalowo.eu 

Oferta Fundacji Podlaskie Hospicjum Onkologiczne

Oferta Fundacji Podlaskie Hospicjum Onkologiczne na realizację zadania publicznego pn. „Ochrona zdrowia u jego kresu – informacja i profesjonalne wsparcie dla chorych i ich rodzin”

 W dniu 25.05.2012 roku wpłynęła oferta Fundacji „Podlaskie Hospicjum Onkologiczne” na realizację zadania publicznego pn „Ochrona zdrowia u jego kresu – informacja i profesjonalne wsparcie dla chorych i ich rodzin”.

  Oferta uzyskała akceptację Burmistrza Michałowa, który przyznał na realizację zadania, dotację w kwocie 6.000 zł. W terminie 7 dni od dnia zamieszczenia na stronie oferty można składać w Urzędzie Miejskim w Michałowie, ul. Białostocka 11 pok. 27, ewentualne uwagi co do realizacji oferty.

 OFERTA REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO (plik PDF)

Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł

Startujemy z kampanią Zachowaj Trzeźwy Umysł 2012!

Nasz samorząd przystąpił do największej ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno-edukacyjnej Zachowaj Trzeźwy Umysł. Kampanijne zadania w 2012 roku realizują zarówno uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, a także dorośli, a więc cała społeczność lokalna!

Czytaj więcej: Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł

Zadbaj o zdrowie. Zapraszamy na badania

W sobotę, 4 lipca, Burmistrz Michałowa zaprasza mieszkańców gminy na badania lekarskie. Będzie można wykonać je z 50-procentową zniżką lub nawet za darmo. Nie przegap tej okazji! Łatwiej jest zapobiegać niż leczyć!

Czytaj więcej: Zadbaj o zdrowie. Zapraszamy na badania

Podkategorie

STATYSTYKI ODWIEDZIN

Dzisiaj: 31
Wczoraj: 48
Bieżący tydzień: 79
Poprzedni tydzień: 552
Bieżący miesiąc: 1586
Poprzedni miesiąc: 2205
Ogółem: 173576

Poland 83.9%United States 7.7%Germany 1.4%Canada 1.4%