Vinaora Nivo Slider

Zaproszenie na sesję rady miejskiej 14 lutego

Zapraszamy na  XXIII Sesję Rady Miejskiej w Michałowie  w dniu 14 lutego 2013 r  (czwartek) o godz. 10.00 która odbędzie się w sali narad Urzędu  Miejskiego ul. Białostocka 11.

Czytaj więcej: Zaproszenie na sesję rady miejskiej 14 lutego

25 lutego – 2 marca 2013 roku „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”

Departament Współpracy Międzynarodowej i Praw Człowieka w Ministerstwie Sprawiedliwości poinformował, że wzorem lat ubiegłych organizuje w dniach 25 lutego – 2 marca 2013 roku „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. 

Czytaj więcej: 25 lutego – 2 marca 2013 roku „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”

Zaproszenie na sesję rady miejskiej 28 grudnia

Zapraszamy na  XXII Sesję Rady Miejskiej w Michałowie  w dniu 28 grudnia 2012 r  (piątek) o godz. 10.00 która odbędzie się w sali narad Urzędu  Miejskiego ul. Białostocka 11.

Czytaj więcej: Zaproszenie na sesję rady miejskiej 28 grudnia

Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Białymstoku

Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Białymstoku z dnia 4. grudnia w 2012 roku do pobrania tutaj.

Bezpłatne porady psychologiczne

niebieskaZapraszamy mieszkańców gminy Michałowo na bezpłatne porady psychologiczne. Porad udziela psycholog mgr Ewelina Ostapczuk.

Czytaj więcej: Bezpłatne porady psychologiczne

Zaproszenie na sesję rady miejskiej 29 listopada

Zapraszamy na  XXI Sesję Rady Miejskiej w Michałowie  w dniu 29 listopada2012 r ( czwartek) o godz. 10.00 która odbędzie się w sali narad Urzędu  Miejskiego ul. Białostocka 11.

Czytaj więcej: Zaproszenie na sesję rady miejskiej 29 listopada

Spotkanie informacyjne dot. lotniska

ZAPRASZAMY na spotkanie informacyne dotyczące planowanego lotniska użytku publicznego w województwie podlaskim Wariant B lokalizacja w rejonie wsi Topolany.

Czwartek 18.10.2012, godz. 16.00 budynek GOK w Michałowie

Czytaj więcej: Spotkanie informacyjne dot. lotniska

Zapraszamy na konsultacje

W związku z trwającymi pracami nad Strategią Rozwoju Gminy Michałowo na lata 2014-2021, zaprasza się mieszkańców gminy Michałowo do aktywnego wypełniania ankiety badawczej i uczestniczenia w pracach konsultacyjnych.

Czytaj więcej: Zapraszamy na konsultacje

Zaproszenie na sesję rady miejskiej 25 października

Zapraszamy na  XX Sesję Rady Miejskiej w Michałowie  w dniu 25 października 2012 r ( czwartek) o godz. 10.00 która odbędzie się w sali narad Urzędu  Miejskiego ul. Białostocka 11.

Czytaj więcej: Zaproszenie na sesję rady miejskiej 25 października

Zaproszenie na konsultacje społeczne

W związku z realizacją inwestycji pn.: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 686 wraz z drogowymi obiektami inżynierskimi i niezbędną infrastrukturą techniczną na odcinku Żednia - Michałowo - Juszkowy Gród"
Inwestor wraz z Jednostką projektową zapraszają na KONSULTACTE SPOŁECZNE dotyczące zapoznania społeczności lokalnej oraz zainteresowanych stron z zamierzeniem inwestycyjnym oraz rozwiązaniami projektowymi.

Czytaj więcej: Zaproszenie na konsultacje społeczne

Komunikat CEIDG

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY!!!

Przypominamy, że wszelkie czynności związane z wpisem do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) – prowadzonej przez Ministra Gospodarki są BEZPŁATNE.

Czytaj więcej: Komunikat CEIDG

Informacja USC

Urząd Stanu Cywilnego w Michałowie informuje:

  • pary, które zawarły związek małżeński w 1963r. poza terenem Gminy Michałowo
  • obecnie zameldowane na pobyt stały lub czasowy w naszej gminie
  • mogą zgłosić chęć odznaczenia medalem Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie.

    Czytaj więcej: Informacja USC

Zaproszenie na szkolenie

Lokalna Grupa Działania – Puszcza Knyszyńska serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenia dotyczące zasad i procedur pisania wniosków o dofinansowanie działań związanych z wdrażaniem lokalnych strategii rozwoju, w ramach Małych Projektów.

Czytaj więcej: Zaproszenie na szkolenie

Zaproszenie na Sesję Rady Miejskiej 19 lipca

sesjaZapraszamy na  XVIII  Sesję Rady Miejskiej w Michałowie  w dniu 19 lipca 2012 r ( czwartek  ) o godz. 10. 00 która odbędzie się w sali narad Urzędu  Miejskiego ul. Białostocka 11 

Czytaj więcej: Zaproszenie na Sesję Rady Miejskiej 19 lipca

Wyprawka Szkolna 2012

Rodzice, których dzieci od września rozpoczynają naukę, mogą skorzystać z dofinansowania na zakup podręczników szkolnych. W ramach rządowego programu „Wyprawka szkolna” można otrzymać nawet 350 zł.

Czytaj więcej: Wyprawka Szkolna 2012

Dyżur Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.


WAŻNA INFORMACJA

Dnia 11 maja 2012 r. w godz. 10.00-14.00 odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Michałowie dyżur Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Czytaj więcej: Dyżur Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Uwaga szczepionki przeciwko wściekliźnie w lasach!


Celem skutecznego zwalczania wścieklizny u lisów, na terenie województwa podlaskiego zostaną wyłożone przynęty ze szczepionką przeciwko wściekliźnie u lisów wolno żyjących.

W planowanym terminie od 10 maja do 18 maja 2012r. zrzucane będą z samolotów przynęty, mające kształt kostek, koloru brunatnego, o wymiarach 4 x 4 x 1 cm i zawierające wewnątrz zatopiony plastikowy pojemnik z płynną szczepionką.

Czytaj więcej: Uwaga szczepionki przeciwko wściekliźnie w lasach!

Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii w Białymstoku

Burmistrz Michałowa informuje, iż na podstawie pisma nr PIW – Z-522org-50/2012 z dnia 23.04.2012r. Powiatowego Lekarza Weterynarii w Białymstoku oraz art. 42 ust. 1a ustawy z dnia 11.03.2004r. o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt (Dz. U. nr 69 poz. 625), każdy posiadacz zwierząt gospodarskich natychmiast informuje Powiatowego Lekarza Weterynarii o każdym przypadku padnięcia bydła, owiec lub kóz.

Czytaj więcej: Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii w Białymstoku

Porady dla rolników

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Białymstoku zaprasza na spotkania z doradcą rolniczym i rolnośrodowiskowym Dariuszem Gaszewskim.

Czytaj więcej: Porady dla rolników

Startuje Projekt Chcę Mogę Potrafię

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Michałowie informuje, iż w bieżącym roku ponownie przystępujemy  do realizacji projektu systemowego „CHCĘ – MOGĘ - POTRAFIĘ” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki . 

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE http://mgops.michalowo.eu 

Oferta Fundacji Podlaskie Hospicjum Onkologiczne

Oferta Fundacji Podlaskie Hospicjum Onkologiczne na realizację zadania publicznego pn. „Ochrona zdrowia u jego kresu – informacja i profesjonalne wsparcie dla chorych i ich rodzin”

 W dniu 25.05.2012 roku wpłynęła oferta Fundacji „Podlaskie Hospicjum Onkologiczne” na realizację zadania publicznego pn „Ochrona zdrowia u jego kresu – informacja i profesjonalne wsparcie dla chorych i ich rodzin”.

  Oferta uzyskała akceptację Burmistrza Michałowa, który przyznał na realizację zadania, dotację w kwocie 6.000 zł. W terminie 7 dni od dnia zamieszczenia na stronie oferty można składać w Urzędzie Miejskim w Michałowie, ul. Białostocka 11 pok. 27, ewentualne uwagi co do realizacji oferty.

 OFERTA REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO (plik PDF)

Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł

Startujemy z kampanią Zachowaj Trzeźwy Umysł 2012!

Nasz samorząd przystąpił do największej ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno-edukacyjnej Zachowaj Trzeźwy Umysł. Kampanijne zadania w 2012 roku realizują zarówno uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, a także dorośli, a więc cała społeczność lokalna!

Czytaj więcej: Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł

Zadbaj o zdrowie. Zapraszamy na badania

W sobotę, 4 lipca, Burmistrz Michałowa zaprasza mieszkańców gminy na badania lekarskie. Będzie można wykonać je z 50-procentową zniżką lub nawet za darmo. Nie przegap tej okazji! Łatwiej jest zapobiegać niż leczyć!

Czytaj więcej: Zadbaj o zdrowie. Zapraszamy na badania

Podkategorie

STATYSTYKI ODWIEDZIN

Dzisiaj: 29
Wczoraj: 51
Bieżący tydzień: 29
Poprzedni tydzień: 322
Bieżący miesiąc: 909
Poprzedni miesiąc: 1640
Ogółem: 187946

Poland 85.8%United States 7.2%United Kingdom 1.3% 0.9%