fot. Polskie Radio BiałystokDecyzja Rady Miejskiej Michałowa o zwolnieniu mieszkańców z podatków gminnych odbiła się szerkoim echem w ogólnopolskich i regionalnych mediach. Wciąż przybywa kolejnych publikacji i audycji. Oto niektóre z nich.

Radio, telewizja, prasa, portale internetowe - od czwartku liczne redakcje informują o decyzji michałowskich radnych. Gmina ogromnie zyskała jeśli chodzi o promocję. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi materiałami.

Rozmowa Lecha Pilarskiego z Burmistrzem Michałowa Markiem Nazarko (Polskie Radio Białystok)

Informacja TVP Info

Informacja w "Wydarzeniach" na antenie Polsatu

Masz problemy z odtwarzaniem? Zainstaluj najnowszą wersję flashplayer.

Bardzo ciekawy komentarz w "Kurierze Porannym" napisał Tomasz Maleta.

"Gdyby był 1 kwietnia, to wieści płynące z Michałowa mogłyby uchodzić za świetny żart primaaprilisowy. Bo niewielu dałoby wiarę, że gdzieś na krańcach Polski, i to tych biedniejszych, gmina ulży mieszkańcom do tego stopnia, że zwolni ich z płacenia daniny od nieruchomości. (...) Liczą, że zachęta ta będzie magnesem przyciagającym ludzi do osiedlania się w okolicach Michałowa. Tym bardziej, że za kilka lat ma tu być lotnisko regionalne (i być może specjalna podstrefa ekonomiczna). Jeśli im się to uda, czwartkowa decyzja będzie najbardziej innowacyjną w dziejach Podlaskiego."

Artykuły w mediach (kliknij na obrazek, aby przeczytać):

ksmichonet

ksmichgazeta

ksmichinteria

O tej decyzji pisały i mówiły m.in również redakcje:

ksmichporanny

ksmichwspolczesna