Samorządowy Menedżer Regionu

Burmistrz Michałowa Marek Nazarko wśród najlepszych samorządowców w Polsce.

W roku ubiegłym nasz michałowski samorząd zajął 17 miejsce w kraju pod względem inwestycji za rok 2010.

Burmistrz Marek Nazarko został doceniony przez inne samorządy i otrzymał wyróżnienie jako Samorządowy Menedżer Regionu w plebiscycie Filary Polskiej Gospodarki.

Filary Polskiej Gospodarki to ranking przygotowany przez redakcję dziennika ,,Puls Biznesu" i czołową agencję badawczą TNS Pentor. Laureatami tegorocznej edycji rankingu zostało 5 firm w każdym województwie. W tym roku po raz pierwszy zostały przyznane nagrody tytuły - Samorządowy Menedżer Regionu. Uzyskało go 10 samorządów w każdym województwie.

,,Puls Biznesu" to prestiżowe i cenione wśród fachowców wydawnictwo. Redagują ją wybitni polscy fachowcy, tuzy i specjaliści od samorządów i rozwoju gospodarczego kraju.

Pierwsze miejsce w województwie podlaskim przyznano Prezydentowi Białegostoku panu Tadeuszowi Trusko-laskiemu.

Oprócz Burmistrza Michałowa Marka Nazarko zostali wyróżnieni wójtowie i burmistrzowie następujących gmin: Bielsk Podlaski, Choroszcz, Korycin, Kolno, Mielnik, Łomża, Suwałki, Puńsk i Białystok. Wśród firm prym wiodły 3 przedsiębiorstwa mleczarskie, produkcja kruszywa oraz Pronar.

Ogółem: 191152

Poland 84.7%United States 8.2%Germany 1.2%United Kingdom 1.1%