Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Wirtualny spacer po Gminie Michałowo

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

Europa inwestująca w obszary wiejskie

Projekt pn. „Wirtualny spacer po Gminie Michałowo oraz promocja gminy”

współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej

w ramach Osi 4 LEADER

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

W dniu 04.12.2012 r. pomiędzy Województwem Podlaskim w imieniu, którego działał Zarząd Województwa Podlaskiego, reprezentowany przez Wicemarszałka Województwa Podlaskiego Walentego Koryckiego i Wicemarszałka Mieczysława Kazimierza Baszko a Gminą Michałowo reprezentowaną przez Burmistrza Michałowa Marka Nazarko została zawarta umowa o przyznanie pomocy na realizację operacji pn.: ”Wirtualny spacer po Gminie Michałowo oraz promocja gminy” z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013.

Beneficjent: Gmina Michałowo

Planowany cel operacji: rozwój turystyki Gminy Michałowo poprzez wykorzystanie multimediów oraz innych materiałów promocyjnych i gadżetów reklamowych

Okres realizacji: 2012-2013 r.

Całkowity koszt operacji: 33 672,27 PLN

Wnioskowana kwota pomocy: 20 222,30 PLN

Projekt pn. „Wirtualny spacer po Gminie Michałowo oraz promocja gminy” w swym zakresie obejmował:

-        realizację wirtualnego zwiedzania Gminy Michałowo (aplikacja internetowa);

-        zakup gadżetów promocyjnych;

-        przygotowanie i wydanie materiałów promocyjno-informacyjnych.

PANORAMA MIASTA

IMPREZY CYKLICZNE