Zapraszamy na I uroczystą sesję Rady Miejskiej w Michałowie, która odbędzie się w Sali Narad Urzędu Miejskiego w Michałowie w dniu 17 listopada 2018r. (sobota) o godzinie 12:00.

W programie Sesji przewidziane jest złożenie ślubowania przez nowo wybranych radnych Rady Miejskiej w Michałowie oraz przez Burmistrza Elekta. Ponadto porządek obrad przewiduje wybór Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Michałowie.

Transmisję z uroczystości będą mogli oglądać wszyscy mieszkańcy na ustawionym przed Ratuszem telebimie. Tam też przewidziano specjalną niespodziankę. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do podziękowania mieszkańcom przez Burmistrza i Radnych oraz złożenia gratulacji nowo wybranym samorządowcom Michałowa.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców, na których czekać będzie gorący posiłek, kawa, herbata i pizza dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy!

Ogółem: 202876