Wymiana pieców - komunikat

DO UCZESTNIKÓW PROJEKTU „WYMIANA INDYWIDUALNYCH ŹRÓDEŁ CIEPŁA MIEŚCIE MICHAŁOWO” (WYMIANA PIECÓW)

Uprzejmie informujemy, iż obecnie Gmina Michałowo jest na etapie podpisywania umów z mieszkańcami, którzy zadeklarowali udział w projekcie na wymianę pieców.

W związku z powyższym mieszkańcy (właściciele działek), którzy złożyli deklaracje powinni zgłosić się wraz z dowodem osobistym do Urzędu Miejskiego pok. nr 2 w celu podpisania umowy (jej treść podana jest w załączniku)

ZAŁACZNIK - Wzór umowy (PDF)

Wymiana pieców

W związku z planowanym przez Gminę Michałowo złożeniem wniosku o dofinansowanie projektu pn. „Modernizacja indywidualnych źródeł ciepła na terenie miasta Michałowo” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 do Działania 5.4 Strategie niskoemisyjne, Poddziałania 5.4.1 Strategie niskoemisyjne z wyłączeniem BOF