przedszkole button zgkim button
bip button epuapi button rcl button geoportal button puszcza button wrotapodlasia button podlaskie button panoramy button

Ogłoszenie o szkoleniu informacyjnym Płatności bezpośrednie na rok 2018

ogloszenieBiuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Białymstoku razem z Powiatowym Zespołem Doradztwa Rolniczego organizuje dnia 9 marca 2018r. (piątek) o godzinie 9.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Michałowie spotkanie informacyjne nt. nowych zasad i procedur związanych ze składaniem wniosków o przyznanie płatności obszarowych w 2018.

W roku 2018 zmieniają się podstawowe zasady dotyczące sposobu składania Wniosków o przyznanie płatności obszarowych. Wprowadzone została zasada obowiązkowego złożenia wniosku w formie elektronicznej za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus. Jednocześnie dla ograniczonej kategorii gospodarstw wprowadzono możliwość złożenia Oświadczenia potwierdzającego brak zmian w roku 2018 w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności złożonego w roku 2017.

Ogółem: 193262

Poland 82.4%United States 9.4%Germany 1.6%United Kingdom 1.1%