przedszkole button zgkim button
bip button epuapi button rcl button geoportal button puszcza button wrotapodlasia button podlaskie button panoramy button

NPRCW związku z realizacją programu „Narodowego Rozwoju Czytelnictwa” (Priorytet 3) Gmina Michałowo otrzymała wsparcie finansowe w formie dotacji celowej z budżetu państwa  w łącznej wysokości 12 000 zł (słownie: dwanaście tysięcy złotych) z przeznaczeniem na zakup książek, niebędących podręcznikami do biblioteki szkolnej w Gminnym Zespole Szkół w Michałowie, zgodnie z wnioskiem złożonym w dniu 15 listopada 2016 r. w tym:
-Szkoła Podstawowa im. Władysława Syrokomli w Michałowie – 2273,75 zł (słownie: dwa tysiące dwieście siedemdziesiąt trzy  i 75/100)
-Gimnazjum im. Dr. Leszka Nosa w Michałowie – 726,25 zł (słownie: siedemset dwadzieścia sześć i 25/100)