Urząd Miejski w Michałowie informuję, że odpady zielone w tym liście należy zaliczać do odpadów komunalnych zbieranych selektywnie. Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Michałowie w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi odpady zielone z terenu Gminy Michałowo odbierane są 8 razy w roku (od miesiąca kwietnia do końca listopada) w terminach zbiórki odpadów selektywnych – zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Michałowo na 2016 r..

Jednocześnie mając na celu pomoc w uprzątnięciu liści informuję, że dodatkowo w ramach okresowej zbiórki w dniach 25 listopada 2016 r. i 30 listopada 2016 r. będą odbierane liście z terenu miasta Michałowo.

W związku z powyższym mieszkańcy miasta Michałowo proszeni są o wystawienie we wskazanych terminach zapełnionych worków przy swoich posesjach w miejscu ogólnodostępnym.

Uwaga! W dniach 25 listopada 2016 r. i 30 listopada 2016 r. będą odbierane wyłącznie worki z liśćmi.

Poland 84.7%United States 7.2%Canada 1.3%Germany 1.3%