Zaproszenie na Forum Przedsiębiorców Gminy Michałowo

ratusz00009

Burmistrz Michałowa zaprasza osoby prowadzące działalność gospodarczą do udziału w

Forum Przedsiębiorców Gminy Michałowo

Spotkanie odbędzie się w Pracowni Filmu Dźwięku i Fotografii w Michałowie, przy ul. Fabrycznej 33, 13 kwietnia 2016 r. o godzinie 10:00. Forum Przedsiębiorców będzie platformą dialogu między władzami samorządowymi, a przedstawicielami firm działających na terenie Gminy Michałowo. Dialog i współpraca samorządu z przedsiębiorcami to podstawa rozwoju gospodarczego gminy. Wychodząc z takiego założenia chciałbym zaprosić do szczegółowego omówienia zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w naszej gminie.

Program:

• Otwarcie Forum (burmistrz Michałowa Włodzimierz Konończuk)
  • Omówienie stanu przygotowań do powołania Podstrefy Michałowo w ramach SSSE   (asystent burmistrza Rafał Greś)
  • Prezentacja terenów inwestycyjnych i rekreacyjnych (asystent burmistrza),
  • Przedstawienie projektów wsparcia rozwoju lokalnych firm ze środków   Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku (przedstawiciel PUP w Białymstoku)
  • Omówienie dokonywanych zmian w Planie Zagospodarowania Przestrzennego Michałowa oraz w Studium Gminy Michałowo (mgr inż. arch. Dariusz Modzelewski)
  • Omówienie polityki podatkowej w Gminie Michałowo (burmistrz Michałowa)
  • Dyskusja

Poland 87.4%United States 5.4%Germany 1.6% 1.5%