Gra terenowa - 3 maja 2015 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli smartfonów z systemem Android do udziału w naszej grze terenowej.

3 maja 2015r. na pierwsze 20 osób, które prawidłowo przejdą wyznaczoną trasę i zdobędą wszystkie punkty ozna- czone na mapce gwiazdkami czekają  nagrody. Do wygrania: całodniowe wejściówki na krytą pływalnię, albumy "Michałowo w Starej Fotografii", książki kulinarne "Sokole Gotuje”, parasole i koszulki promocyjne Gminy Michałowo.

Gra powstała w ramach projektu pn. „Rozwój infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w Gminie Michałowo” współfinansowanego jze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3.1 Rozwój atrakcyjności turystycznej regionuosi priorytetowej 3. Rozwój turystyki i kultury Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013

Adres do pobrania aplikacji : pliczki.michalowo.eu/michalowo.apk

Qr kod z linkiem do aplikacji:

Aplikacja wkrótce będzie też do pobrania ze Sklepu play

JAK KORZYSTAĆ Z GRY?

UWAGA!!!

Aplikacja przy pierwszym uruchomieniu pobiera trasę do przejścia! Trasa do pobrania będzie dostępna od godz 12.30 dnia 3 maja. Osoby które wcześniej zainstalują aplikację prosimy o niepobieranie danych przed wyznaczoną godziną. Obecnie dostępne trasy mają charakter testowy. W przypadku, gdy ktoś pobierze te złe trasy należy przeinstalować aplikację (odinstalować i zainstalować ponownie). Prosimy o korzystanie z aplikacji udostępnionej pod ww. linkiem lub QR kodem. Aplikacja ze sklepu Google Play jest nieaktualna (stara wersja może nie działać).

Bieżący miesiąc: 1921

Poland 88.8%United States 4.6% 1.2%Germany 1%