Vinaora Nivo Slider

Bezpłatne szkolenia z obsługi komputera

Rozmiar czcionki:

ksszkolenieUrząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w ramach projektu „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej – województwo podlaskie” rozpoczyna rekrutację do szkoleń z zakresu obsługi komputera i korzystania z Internetu. Projektem objęte są wszystkie gminy województwa podlaskiego, w których znajduje się węzeł dystrybucyjny Internetu szerokopasmowego, m. in. Michałowo.

W związku z powyższym zapraszamy mieszkańców gminy Państwa zarówno do udziału w szkoleniach jak i ewentualnej pomocy w promocji i informacji o szkoleniach. Są one całkowicie bezpłatne. 
Będą realizowane w ramach 24 godzin dydaktycznych (6 spotkań x 4 godziny). Każdemu uczestnikowi zapewnimy komplet materiałów szkoleniowych (pendrive 16 GB, kalendarz książkowy, notes, skrypt i prezentację, długopis, torbę materiałową ekologiczną) oraz ciepły posiłek i serwis kawowy podczas trwania szkoleń.
Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie jak najbliżej miejsca zamieszkania potencjalnych uczestników tak, by nie musieli dojeżdżać.

Do szkoleń kwalifikowane są osoby:
-kobiety w wieku 45-59 i mężczyźni w wieku 45-64 zameldowani na obszarze wiejskim lub w miejscowości do 20 tys. Mieszkańców
- osoby po 45 roku życia z wykształceniem niższym niż średnie bez względu na obszar zamieszkania.

Poniżej zamieszczamy ankietę, która stanowi formularz zgłoszeniowy do szkoleń oraz informację promocyjną.

REGULAMIN

ANKIETA

 

STATYSTYKI ODWIEDZIN

Dzisiaj: 53
Wczoraj: 41
Bieżący tydzień: 182
Poprzedni tydzień: 322
Bieżący miesiąc: 1062
Poprzedni miesiąc: 1640
Ogółem: 188099

Poland 85.8%United States 7.2%United Kingdom 1.3% 0.9%