Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Zimowe turnieje MOSiR

ksksmichalowoMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Michałowie zaprasza do udziału w dwóch organizowanych przez siebie turniejach. W dniach 24-25 stycznia walczyć będą siatkarze, a dwa tygodnie później piłkarze.

Turniej siatkarski rozegrany zostanie o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Michałowie. Rozgrywki rozpoczną się 24 stycznia o godzinie 9.00 w hali sportowej Gminnego Zespołu Szkół w Michałowie. Pisemne zgłoszenia do udziału w tej imprezie przyjmowane są do 22 stycznia.
Natomiast od 7 lutego piłkarze walczyć będą o Puchar Burmistrza Michałowa. Turniej również rozpocznie się o godzinie 9.00 i rozegrany zostanie w tym samym miejscu co zawody siatkarskie. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 5 lutego.
Zapraszamy do udziału!

Wszelkie dodatkowe informacje na mosir.michalowo.eu.

Poland 86%United States 6% 1.4%Germany 1.4%